نرم افزار مدیریت کلینیک و مطب ... به زودی

نرم افزار مدیریت کلینیک و مطب شرکت ایمن افزار شایگان در مراحل نهایی آماده سازی قرار دارد و به زودی در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت .

برخی از امکانات اصلی این نرم افزار به این شرح است :

  • قابلیت رزرو اینترنتی توسط بیمار
  • قابلیت تشکیل پرونده و اشتراک آن بین پزشکان عضو سیستم یکپارچه
  • قابلیت دسترسی پرونده توسط بیمار
  • قابلیت گزارشگیری توسط پزشک در هر زمان و هر مکان در بستر وب
  • و دهها امکان دیگر

 اما مهمترین شاخصه این سامانه که در بین تمام نرم افزارهای مشابه آن را متمایز می کند آن است که این سامانه امکان ارتباط با نرم افزار داروخانه شارپ را دارد . بنابراین وقتی بیمار توسط پزشک معاینه شده و نسخه ثبت می شود پزشک می تواند به راحتی اطلاعات داروها را مشاهده کرده و در سیستم درج نماید . با این روش نسخه به صورت الکترونیکی ثبت شده و به داروخانه مرتبط ارسال می گردد . در فاصله مراجعه بیمار تا داروخانه امکان آماده سازی داروها در داروخانه فراهم خواهد شد . با این روش درصد خطای خواندن نسخه در داروخانه به شدت کاهش خواهد یافت .

در صورتیکه  بیمار علاقمند به مراجعه به داروخانه خاصی  باشد ، پزشک می تواند موجودی آن دارو و یا داروهای مشابه  در آن داروخانه  یا داروخانه های دیگر را بررسی کرده و به بیمار بگوید . یا حتی می تواند به بیمار اعلام کند کدام برند ها موجود هستند و و بیمار از چه نوع دارویی باید استفاده نماید تا بهترین نتیجه حاصل شود .

یک مشخصه دیگر که بسیار کاربردی خواهد بود ، ارائه اطلاعات داروها و  تداخلات آنها  توسط سیستم می باشد که پزشک با توجه به تجربه و دانش خود می تواند نظرات اصلاحی و تکمیلی در مورد آن داروها ارائه نماید .

با توجه به آنکه بیش از 4000 داروخانه در سراسر کشور از نرم افزار شارپ ، محصول شرکت ایمن افزار شایگان استفاده می کنند ، امیدواریم این نرم افزار خدمت مناسبی را به پزشکان، داروخانه ها و بیماران ارائه نماید . 

لطفا موشن گرافیک مربوط به نرم افزار را در این آدرس ملاحظه فرمیید.گروه خبری: نرم افزار
شنبه 16 تير 1397
تمامی حقوق محفوظ و مربوط به شرکت ایمن افزار شایگان می باشد