امروز چهارشنبه 30 خرداد 1397

فراخوان نرم افزارهاي درماني براي ارتباط و تبادل داده با سامانه تامين كارت

دوشنبه 3 خرداد
1395
به اطلاع کلیه داروخانه ها می رساند که  اطلاعیه ای از سوی سازمان تامین اجتماعی صادر شده است که درخواست تکمیل اطلاعات را داشته است . نمونه فرم تکمیل شده را می توانید در انتهای خبر مطالعه نمایید .

نکته : توجه نمایید که نرم افزار شما دلفین یا شارپ است و اطلاعات درست را درج و ارسال نمایید.

 
سازمان تامين اجتماعي جهت تسريع و تسهيل در ارائه خدمات بيمه و درمان اقدام به جايگزيني دفترچه بيمه با روشهاي نوين الكترونيكي و هوشمند نموده است، بدين ترتيب كه ازاين پس بيمه شدگان بجاي استفاده از دفترچه بيمه از طريق سامانه هاي الكترونيكي خدمات تحت پوشش را دريافت خواهند نمود.
 
بديهي است ارتباط و تبادل داده بين نرم افزارهاي درماني اعم از نرم افزارهاي بيمارستاني، مطب، داروخانه، آزمايشگاه، تصويربرداري و ساير مراكز پاراكلينيكي با سامانه هاي سازمان تامين اجتماعي تسهيل كننده سرويس نرم افزارهاي درماني و پيش شرط تداوم كاربرد آنها در مراكز درماني طرف قرارداد خواهد بود.

لذا بدينوسيله از كليه شركتهاي توليد كننده انواع نرم افزارهاي درماني (درمانگاه، بيمارستان، مطب، داروخانه و پاراكلينيكي) دعوت بعمل مي آيد تا جهت تسريع و تسهيل در ايجاد درگاه ارتباطي، بايكي از روشهاي ذيل فرمهاي مربوطه را دريافت و پس از تكميل  به آدرس ذيل ارسال فرماييد. 
TaminCard@Taminn.org
 
 

این فایل نمونه را دریافت نمایید و برای سازمان ارسال کند . توجه داشته باشید که فایل اکسل بوده و دارای دو شیت می باشد که هر یک از این شیتها برای ثبت اطلاعات جداگانه است 

فایل تکمیل شده اکسل (جهت دانلود کلیک نمایید)  

شناسه ملی شرکت  10102252363


 


گروه خبری: عمومی برگشت